Tavan Dekorasyonu - MOGAN GROUP

Please select
3d-slider-mogangroup
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe git

Tavan Dekorasyonu

DEKORASYON
TAVAN DEKOR ÇEŞİTLERİ :
- Alçıpan asma tavan tasarım & uygulama
- Ahşap malzemeli tavan tasarım & uygulama
- PVC Gergi tavan (Barrisol) uygulama
- Niş tavandan duvara dekor uygulamaları
- Fiberoptik aydınlatma tavan uygulamaları
- Klasik dekor alçı & kartonpiyer uyguları
- Metal asma tavan tasarım & uygulamaları
- İtalyan dekor boya ile uygulama
- Altın ve Gümüş varak uygulamaları


Görüldüğü gibi ufak bir odaya bile dekorasyon yapmayı düşündüğünüzde bir çok element, fonksiyon, material devreye giriyor. Konsepti bozmamak için veya tekrar tekrar değişiklikler yapılmaması açısından  , projenizin tecrübeli kişiler, firmalarca çizip hazırlanması gerekiyor. Bu konuda çözüm ortaklı hizmet sunuyoruz. Sizlerinde düşüncelerini alarak, teknik bilgi ve deneyimlerimizle birleştirerek en iyi sonucu yakalıyoruz.Tavan dekorasyonu mimari de zemin ve duvar işlemleri seçimi kadar önemli rol üstlenmektedir. İç mimari de dekorasyonu yapılacak olan alanın zemin malzemesi ve rengi , duvar boya ve duvarkağıdı seçimi ve kullanılacak olan mobilyaların tarzına göre tavan dekorasyonu belirlenir. Ayrıca tavan dekorasyonu yapılacak yerin , tavan yüksekliği de bir o kadar önem taşımaktadır.

Dikkate alınması gereken noktalar :
- Tavan yapılacak mekanda kullanılacak mobilyalar ne tarzdır ? ( Modern, klasik, avangarde, neo-klasik )
- Tavan yüksekliği 3 metreden büyük müdür ?
- Tavan yapılması planlanan yer güneş alıyor mu? yeterli gün ışığı var mı? (Tavan tasarımıyla birlikte kullanılacak aydınlatma armatürleri, adetleri, güçleri ve yerleşimleri de önem taşımaktadır)
- Tavan dekorasyonun da kullanılması planlanan malzemeler , uygulama yapılacak alanın konsetine uygun olmalıdır.  (Alçı, alçıpan, pvc gergi tavan, kartonpiyer, ahşap kaplama, akustik kaplama gibi...
- Tavan dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerle de ilaveten zenginleştirilebilir. (İtalyan boya, gümüş veya altın varak uygulamaları gibi)

Facebook
Tweet
instagram
Google Plus
Mogan Group Blog
3d-slider-mogangroup-com-tr
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe dön