Otomatik Kapı Sistemleri - MOGAN GROUP

Please select
3d-slider-mogangroup
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe git

Otomatik Kapı Sistemleri

DEKORASYON

BARİYERLER
Otopark ve güvenlik sistemlerinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek bariyer çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.Tek kolda 6metreye kadar, çift kollu bariyerlerde 12metreye kadar, Uzun zincir bariyerlerinde 25metreye kadar olan mesafelerde manuel, otomatik yada access kontrol ile kumandalı veya plaka tanımalı bariyerler kullanabilirsiniz. Bariyer ana malzemesi olarak ise ihtiyacınıza göre komple demir/çelik aksamlı veya komple alüminyum gövedeli gibi çeşitli alternatifler sunmaktayız.


OTOMATİK KEPENKLER
Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan kepenkler motorlu ve uzaktan kumandalı olabilmekte ve kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Kepenk mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir.


OTOMATİK PANJUR
Üstün kullanım kolaylığı sunan panjur kapılarımız depo, mağaza önü, garaj, villa ve özel daire pencereleri gibi alanlarda amaca uygun ve kullanım tipine bağlı olarak farklı modelleriyle sizleri dünyaya bağlamaktadır.


SEKSİYONEL KAPILAR
Yoğun ve hızlı trafik akışının olduğu tesislerde poliüretan dolgulu, çelik ya da alüminyum kaplı, emniyetli, görüş özelliği sunan, ısı ve toz yalıtımı sağlayan, uzun ömürlü, istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleri; garaj kapısı, hangar kapısı, fabrika kapısı gibi ihtiyaçları karşılarken endüstriyel pek çok tesis tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir.


HANGAR KAPILARI
Hangar kapıları kullanım yeri olarak çok büyük bir alanı; dışarıdan gerek toz ve gerekse hava yalıtımı sağlaması amacı ile tasarlanmışlardır. Bu alan bazen bir binanın bir cephesi bile olabilmektedir. Dolayısı ile hangar kapısı kapatma paneli olarak bina cephesine uyum sağlayabilecek malzeme seçimini de yapmak mümkündür. Hangar kapıları gerek güvenlik gerekse statik hesaplamaları ile kusursuzluk ve yüksek mühendislik eğitimi gerektirir.


Facebook
Tweet
instagram
Google Plus
Mogan Group Blog
3d-slider-mogangroup-com-tr
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe dön