Duvarkağıdı - MOGAN GROUP

Please select
3d-slider-mogangroup
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe git

Duvarkağıdı

DEKORASYON

İTHAL Duvar Kağıdı Çeşitleri
İç ve dış mekan dekorasyonlarında önemli bir seçenek olan ve sağlıklı uygulandığında çok estetik ve kullanışlı sonuçların alınabildiği duvar kağıdı uygulamaları kişisel zevkler, zemin özellikleri, kağıt seçenekleri gibi kriterler doğrultusunda şekillenirler. Duvar kağıdı çeşitleri yukarıdaki kriterlere göre incelenmeli ve kullanılacak duvar kağıdı çeşidi buna göre seçilmelidir.


Duvar kağıtları, üst üste bindirilmiş iki tabaka duvar kağıdından oluşurlar. Tabakalardan birisi baskılıdır. Böylece üzerindeki baskı, kağıtlama işleminden sonra da kağıdın üzerinde kalır.
Bir tabaka kağıt ile çok renkli, üç boyutlu renk pasta boya baskısından oluşur. İşlenmesi son derece kolaydır ve dış etkilere açık duvarlar veya mutfak ve banyo gibi nemli alanlara dahi uygulanabilir.
Sıcak baskı ile işlenen bir adet kaplamalı kağıt tabakadan oluşur. Böylece özellikle çekici bir yüzey görüntüsü oluşur. Aynı şekilde etki altında kalan duvarlar veya nemli alanlar için de uygundur.
Kağıt esaslı duvar kağıtlarına kıyasla çok özel nitelikli bir elyaf, duvar kağıdı ve taşıyıcı materyal olarak kullanılmaktadır. Bu tür duvar kağıtlarının kabartma veya vinil esaslı olmak üzere iki ayrı türü bulunmaktadır.
ALMAN
DUVAR KAĞITLARI
İTALYAN
DUVAR KAĞITLARI
AMERİKAN
DUVAR KAĞITLAR
GÜNEY KORE
DUVAR KAĞITLARI
Özel baskı foto/poster uygulamaları
Resimli duvar posterleri  evinizin veya ofisinizin görüntüsünü değiştirmek için basit ve ekonomik bir yoldur. Duvar kağıdı yapıştırıcısıyla asılması kolaydır. Konseptinize uygun yüksek çözünürlüklü baskı makinelerimizle istediğiniz ebatlarda ve modellerde baskı  ve uygulama yapmaktayız. 3D üç boyutlu görselleştirmelerimizle mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
MoganGroup
3D (Üç boyutlu) dekoratif ahşap kaplamaları
3 boyutlu ahşap kaplamaların paneller halinde üretiliyor olması montajda ve nakliyede büyük bir kolaylık sağlıyor ve zaman kazandırıyor. Uzun ömürlü, kullanışlı ve çevreci duvar kaplamaları dekoratif görünümüyle mekanlara Üç Boyutlu fark katıyor. Ahşap malzemeden olmasından dolayı diğer duvar kaplama modellerine göre daha pahalı ama  doğal görünümü sayesinde bir o kadar da dekorunuza değer katmaktadır.

MoganGroup
PVC Gergi (Barissol) Duvar uygulamaları
İster aydınlatma elemanı ister dekoratif bir duvar ya da tavan elemanı olarak kullanabilirsiniz.PVC gergi tavan sistemleri her forma girebilen, son derece şık ve özgün tasarımlar sunan sıradışı bir malzemedir. PVC Gergi tavan sistemleri, özel yapısı sayesinde uygulanması sırasında ısıtılarak istenilen forma girebiliyor. Çeşitli renk ve dokularda, PVC esaslı membranın, özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniği olarak özetlenebilir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlıyor. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunuyor. İstediğiniz renk ışık ile kullandığınızda mekanlarda çok özel efektler yaratmanısı sağlıyor.

MoganGroup
3D (Üç boyutlu) Strafor panelleri
Strafor malzeme kullanılarak üst kısımlarına kalıplarla ağaç, taş gibi çeşitli dekorlar yapılıp birçok renge boyanmaktadır. Dekorasyonunuza uygun olarak iç mekan kaplamaları olarak kullanabilirsiniz. Strafor hafif bir malzeme olmasından uygulaması da çok kolaydır. Ayrıca ses ve ısı izolasyonuna da destek olur. Fiyat açısından en uygun 3 boyutlu kaplama türüdür. Belirli standar plaka boyutları mevcuttur. birleişim yerleri usta kişilerce yapıldığında belli olmamaktadır.
Facebook
Tweet
instagram
Google Plus
Mogan Group Blog
3d-slider-mogangroup-com-tr
3d-slider-mogangroup-com-tr
İçeriğe dön